ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

Ehliyetinizi alalı uzun zaman oldu ama ailedeki yakınlarınızdan aldığınız direksiyon eğitimi anında bağırmaları , kızmaları vs yüzünden cesaretinizi toplayamazsınız,”Tam ısınmaya başladığınız anda bir yanlışınızda yakınlarınızın kızmalar vs sizi üzecek ve öğrenemeyeceksiniz. Bu yüzden sizi cesaretlendirecek korkularınızı yenmeyi sağlayacak araba kullanmanın usul ve esaslarını tüm inceliklerini öğretecek bir Direksiyon Hocası istiyorum.”’ diyorsanız özel direksiyon dersi eğitimi için doğru yerdesiniz.

Özel Direksiyon Dersi Eğitimi sırasında olabilecek kaza veya trafik cezalarından öğrencilerimiz asla SORUMLU TUTULMAZ.Bu tür cezalar şirketimizce karşılanır.
Kendi Aracınız İle Özel Direksiyon Dersi almak istiyorsanız Direksiyon Öğretmeni sürüş seviyenizin uygunluğunu kontrol ettikten sonra, isteyen öğrencilerimize kendi araçlarıyla özel direksiyon eğitimi verilmektedir.

İsterseniz OTOMATİK, İsterseniz MANUEL araçlarımızla İstanbul trafiğinde güvenli direksiyon eğitimi vermekteyiz. Araçlarımız güvenli donanımlıdır ( Çift fren tertibatı, ABS, EBD, çift hava yastığı vardır). Ehliyeti olmayan öğrencilerimize gelirken aracımızın üstünde SÜRÜCÜ ADAYI ibaresi vardır. Ehliyeti olanlarda bu ibareyi kaldırırız. Araçlarımız trafik yasalarına uygun, resmi belgelidir. Araçlarımız son model ve kalitelidir. Güvenlikten ve kaliteden taviz vermemekteyiz.Bizim önceliğimiz sizlerin can güvenliğidir. Sizler direksiyon eğitimi boyunca güvenli araçlarımızla hocalarımıza emanetsiniz.

Trafik Fobiniz ( KORKUNUZ ) var ve nasıl yeneceğinizi bilemiyorsanız Direksiyon Eğitimi ciddi bir iştir. Sizin, sevdiklerinizin ve diğer insanların hayatı söz konusudur. Gelin uzman Direksiyon Eğitmenlerimiz size yardımcı olsun ve size vereceğimiz özel direksiyon dersi eğitimi ile siz İstanbul trafiğine güvenle adepte olup sizi bu Trafiğe hazırlayalım.

Daha Önceden kaza geçirmiş sürücülerin korkularını yenmeleri kolay değildir. Fakat Uzman Direksiyon hocalarımızdan alacağınız eğitim ile en kısa sürede korkularınızı yenip kendi öz güveninize kavuşup sizi tekrar güvenle trafiğe kazandırırız.

Direksiyon Dersi Eğitimi  sırasında muhakkak seviyeniz trafiğin yoğun olduğu yerlere gelmişse bu defa size yoğun trafikte eğitim vermekteyiz. Araçlarımız zarar görmesin diye sizi yoğunluğun az olduğu yerlere getirip eğitiminizi vermemekteyiz. Sizlere istediğiniz güzergahlara getirip orada eğitim vermekteyiz.

Değerli Sürücüler ve Sürücü Adayları Unutmayın siz şöför koltuğunda iken hem kendiniz hem de sevdiklerinizin size emanettir. Belki de alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi sizin ve sevdiklerinizin hayatta kalması için bir vesile olacaktır. Bizim tek amacımız size kaza yüzü göstermeden tecrübeli bir sürücü yapmaktır.